Plánovač/Plánovačka výroby

  • Žďár nad Sázavou

Pracovní místo ( Plánovač/Plánovačka výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
• Vytvářet a sdílet s ostatními odděleními plán
• Nastavovat plán výroby tak, aby byly efektivně využity dostupné zdroje a aby byla minimalizována potřeba přesčasové práce.
• Průběžně kontrolovat a revidovat průběh výrobních zakázek vedoucí k maximálnímu uspokojení požadavků zákazníků.
• Poskytovat součinnost při řízení úrovně materiálových zásob.
• Včas upozorňovat zásobovací oddělení v případě vzniku potřeby prioritních objednávek na komponenty od vnějších dodavatelů.
• Průběžně monitorovat úroveň zásob komponentů, přijímat a iniciovat opatření vedoucí k udržení její optimální úrovně.
• V případě potřeby jednat s dodavateli komponentů a operativně zajišťovat dostupnost požadovaných komponentů.
Požadujeme:
• SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
• Praxe v oddělení plánování ve výrobní firmě výhodou
• Znalost informačního systému SAP výhodou
• Středně pokročilá znalost anglického jazyka
• Znalost práce na PC
• Schopnost analytického řešení problémů
• Vysoké pracovní nasazení
Nabízíme:
• Zajímavá perspektivní práce v mezinárodní společnosti
• Odpovídající mzdové ohodnocení
• Zaměstnanecké benefity
• Příjemné pracovní prostředí
• Nástup dle dohody
• Smlouva na dobu určitou
Volné místo plánovač/plánovačka výroby pro lokalitu Žďár nad Sázavou.