Vedoucí prodejny maso, uzeniny, lahůdky - STARÉ MĚSTO

  • Staré Město

Pracovní místo ( Vedoucí prodejny maso, uzeniny, lahůdky - STARÉ MĚSTO ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jedná se o řeznictví Procházka (PMU CZ, a. s.), v prostorách Lidlu ve městě STARÉ MĚSTO.

Pracovní náplň:
• objednávání a příjem zboží pro prodejnu
• nábor prodavaček, jejich hodnocení a motivování
• celkové řízení chodu prodejny
• zodpovědnost za prezentaci zboží, čistotu prodejny a dodržování standardů

Požadujeme:
• ideálně vyučení v oboru řezník nebo SŠ potravinářské technologie
• praxe v bourání a zpracování masa výhodou
• zkušenost s řízením menšího kolektivu
• znalost práce s PC

Nabízíme:
• pracovní poměr na dobu neurčitou s pravidelně vyplácenou mzdou
• bonusy za plnění tržeb, zaměstnanecké nákupy, stravenky
• kreativní práci s lidmi

V případě zájmu svůj životopis zašlete na alehka@prochazka.cz.
Volné místo vedoucí prodejny maso, uzeniny, lahůdky - staré město pro lokalitu Staré Město.