Prodejce pro export

  • Hulín

Pracovní místo ( Prodejce pro export ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště Hulín
- Náplň práce: denní telefonický a e-mailový styk se zákazníky, obchodní jednání na firmě a v zahraničí, příprava cenových nabídek, řešení obchodně technické problematiky, dohled nad realizací obchodních případů
- Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání v oboru strojírenství, znalost AJ podmínkou, případně znalost NJ, ŘP sk. B, znalost MS Office, komunikační a prezentační schopnosti, nástup možný ihned, pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
- Nabízíme: firemní benefity (5x týden dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění) + další zaměstnanecké benefity
- kontakt telefonicky Po-Pá (7:00 - 15:30 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: lzavadil@pilanamct.cz
Volné místo prodejce pro export pro lokalitu Hulín.