VEDOUCÍ ÚSEKU PŘEPRAVNÍ PROVOZ

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( VEDOUCÍ ÚSEKU PŘEPRAVNÍ PROVOZ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VEDOUCÍ ÚSEKU PŘEPRAVNÍ PROVOZ - přímá podřízenost řediteli letiště

Kontakt: p. Černý Václav Ing., e-mail: vaclav.cerny@airport-k-vary.cz

Požadujeme:
Vzdělání VŠ nebo SŠ s maturitou (technické, dopravní, ekonomické, obchodní zaměření, VŠ v leteckém oboru výhodou)
Manažerské schopnosti a dovednosti (v obdobné pozici výhodou)
Organizační schopnosti
Koncepční a analytické myšlení
Komunikativní a prezentační schopnosti
Schopnost samostatného rozhodování
Praxe v oblasti provozu letiště nebo letectví výhodou
Bezúhonnost ve smyslu § 85e) zákona č.49/1997 Sb., o civilním letectví
Aktivní znalost anglického jazyka (slovem i písmem, CEF B2)
Pokročilou znalost práce na PC (Word, Excel)
Řidičské oprávnění skupiny B

Náplň práce:
Odpovídá za řízení a dozor provozních služeb letiště
Odpovídá za provoz leteckých pozemních zařízení pracoviště ramp Handling
Odpovídá za organizaci a řízení pozemního odbavení letadel, cestujících a nákladu
Odpovídá za organizaci a řízení provozu na odbavovacích plochách letiště
Odpovídá za zajišťování provozní bezpečnosti veškerých činností úseku
Odpovídá za řízení úseku a pracovišť handling, ramp handling, nakládání zavazadel
Odpovídá za organizaci a řízení zimní údržby letiště
Odpovídá za program pro omezení nebezpečí střetů s ptactvem
Odpovídá za tvorbu a aktualizaci vnitřních norem společnosti v působnosti úseku
Odpovídá za zajištění výcviku a přezkušování pracovníků

Nabízíme:
Náročnou a zodpovědnou práci v zajímavém prostředí
Možnost odborného růstu a vzdělání
Odpovídající mzdové ohodnocení
Služební mobilní telefon, notebook
Zaměstnanecké benefity
Vo