ZDRAVOTNÍ SESTRA

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( ZDRAVOTNÍ SESTRA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: pí Andrlová Vladimíra, tel.: 353 599 111, e-mail: andrlova@axxos.co

Hotel Olympia 4* Superior v centru KV přijme zdravotní sestru na poskytování léčebných procedur.
Požadujeme odpovídající vzdělání podle zákona 96/2004 Sb., trestní bezúhonnost, flexibilitu, profesionální přístup, empatii, vstřícnost.
Znalost RJ na komunikativní úrovni podmínkou. Další jazyky jsou výhodou.
Náplň práce:
Poskytování procedur z nabídky hotelu - elektro, suché uhličité koupele, přístrojová lymfodrenáž, slatinné obklady ad.

Nabízíme práci v příjemném kolektivu a rodinném prostředí, zajímavé benefity.
Garantovaný mzdový růst v závislosti na pracovním nasazení.
Pracovní doba: po - pá 7:00 - 15:30 hod.
Po dohodě lze zkrátit úvazek nebo změnit pracovní dobu.

Místo výkonu práce: Hotel Olympia, Divadelní náměsti 43/5, Karlovy Vary 360 01
Volné místo zdravotní sestra pro lokalitu Karlovy Vary.