Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Prodavač/ka - pokladní

Pracovní místo ( Prodavač/ka - pokladní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
První kontakt emailem.

Požadavky:
Nástup dohodou, nejpozději do 1.11.2018
Práce na dobu určitou - 6 měsíců, na základě zhodnocení výsledků práce převod na dobu neurčitou. Směnnost různá, řídí se rozpisem směn.
Zodpovědný přístup k plnění úkolů, ochota k fyzické práci, zájem pracovat v týmu. ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

POKLADNÍ Požadujeme: znalost práce na PC, znalost vietnamského jazyka výhodou Volné místo pokladní pro lokalitu Dříteň.
Xuan Hung Ngyuen Dříteň, Inzerováno včera

POKLADNÍ - PRACOVNÍK/CE HLAVNÍCH INFORMACÍ Praxe vítána Volné místo pokladní - pracovník/ce hlavních informací pro lokalitu České Budějovice.
UNI HOBBY, a.s. České Budějovice, Inzerováno před 2 dny

POKLADNÍ Náplň práce:komunikace se zákazníky, příjem hotovosti a platebních karet Nabízíme: osobní ohodnocení, stabilní příjem Kontakt možný telefonicky, e-mailem nebo osobně Volné místo pokladní pro lokalitu České Budějovice.
Relanta s.r.o. České Budějovice, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit