Petra Macurová

Závozník/ce

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Ostrava
Kontakt: emailem zavoznikpepsi.jpm@seznam.cz

Česká společnost příjme Závozníka na výpomoc při rozvozu nealko nápojů i kusových zásilek.
Smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito. Směny od pondělí do pátku od 6 hod, víkendy a svátky volné
Není podmínkou mít ŘP.
Volné místo závozník/ce pro lokalitu Ostrava.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Závozník/ce

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: Petra Macurová
Město: Ostrava

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Hesek
E-mail: zavoznikpepsi.jpm@seznam.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Petra Macurová