WEB analyzér/tester

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( WEB analyzér/tester ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce :
-Kontrola chování uživatelů na www.ledsviti.cz
-Prozkoumávání dat na webu, dojít k nápadům jak stránky zlepšit
-Komunikace s programátory (velká výhoda je, pokud umíte základy programování)
Požadavky :
-Velká výhoda je pokud umíte základy programování
-Výhoda je znalost google analytics
-Výhoda je znalost google search console
-Výhoda je znalost v programu Hotjar
-Pokročilejší znalost Excel
-Dále požadujeme aktivní přístup k práci, pečlivost, spolehlivost, samostatnost.
Nabízíme :
-práci na plný pracovní úvazek
-po 3 měsíční zkušební době smlouva na dobu neurčitou
-odpovídající platové ohodnocení
-zázemí moderně vybavené kanceláře v České Lípě
-po zaučení možnost částečné práce z domova
Pozice je vhodná pro absolventy.
V případě zájmu o pracovní pozici pošlete svůj životopis emailem.
Nabízíme: Práce v centru České Lípy, služební telefon i počítač, sleva na nákup prodávaných výrobků, bezedný hrníček pomerančové šťávy, po zaučení možnost částečné práce z domova, přátelský kolektiv, pružná pracovní doba
Volné místo web analyzér/tester pro lokalitu Česká Lípa.