PROJEKTOVÝ/-Á MANAŽER/-KA ESF PROJEKTŮ PROGRAMU MEPHARED 2

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( PROJEKTOVÝ/-Á MANAŽER/-KA ESF PROJEKTŮ PROGRAMU MEPHARED 2 ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou 1 rok, výhled prodloužení pracovní smlouvy až do roku 2022, nástup možný ihned nebo dle dohody

- Náplň práce: zpracování projektových žádostí a řízení projektů ESF programu Mephared 2 viz https://www.faf.cuni.cz/Mephared2

- Požadujeme: ukončený magisterský stupeň VŠ vzdělání, praxe při zpracování projektových žádostí a projektovém řízení neinvestičních projektů operačních programů minimálně 3 roky, znalost problematiky projektů OP VVV výhodou, znalost akademického prostředí výhodou, orientace v prostředí IS KP 14+, spolehlivost, potřeba věci dotáhnout, samostatnost, komunikační a vyjednávací schopnosti, organizační dovednosti a flexibilita, znalost anglického jazyka na komunikační úrovni, bezúhonnost.

- Nabízíme: práci v prestižní vzdělávací a vědecké instituci a ve tvůrčím kolektivu, plat v rozmezí 40 - 50 tis. Kč měsíčně, pracovní smlouvu na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení do roku 2022 po dobu trvání projektu, 5 týdnů dovolené za rok, příspěvek na stravování, pružná pracovní doba, možnost využití služeb Dětské skupiny Fafík (dětská skupina zřízená při Farmaceutické fakultě UK v HK), ČSOB motivační program (balíček nadstandardních výhod pro všechny zaměstnance), benefity Univerzity Karlovy (slevy a výhody pro zaměstnance UK u externích subjektů).

- Přihláška, včetně souhlasu s nakládáním s poskytnutými osobními údaji, je k dispozici ke stažení na http://www.faf.cuni.cz.
- Písemné přihlášky se strukturovaným životopisem, stručným motivačním dopisem, notářsky ověřenou kopií VŠ di