AUTOLAKÝRNÍK/-ICE

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( AUTOLAKÝRNÍK/-ICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

AUTOMECHANIK/-ČKA
- PP na dobu neurčitou (3 měsíční zkušební doba), nástup možný ihned
- Náplň práce: automechanik
- Požadujeme: vyučení v oboru lakýrník, praxi v oboru min 2 roky, samostatného, aktivního člověka s dobrým přístupem k práci, který sám aktivně řeší vzniklé problémy nebo jim předchází, velký důraz na preciznost a kvalitu prováděných prací, řid. průkaz sk. B
- Nabízíme: zázemí silné, stabilní a prosperující společnosti, práci v příjemném a moderním prostředí autosalonu, smlouvu na dobu neurčitou, mladý, přátelský a vstřícný kolektiv, parkování pro zaměstnance, možnost zajištění objednávky obědů, denní místnost pro klidné strávení polední pauzy, možnost dalšího vzdělávání - odborná školení, 100,- Kč stravenky, firemní akce, teambuilding, roční odměny, slevy na veškeré firemní výrobky a služby (produkty, náhradní díly, servis, půjčování a mytí aut, oblečení, doplňky - Lifestyle), multisport karta
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem, kontakt osoba Mgr. Smítková Miroslava, tel. 607 021 249, e-mail: personalistikahradec@stratosauto.cz
Volné místo autolakýrník/-ice pro lokalitu Hradec Králové.