ŘIDIČ

Pracovní místo ( ŘIDIČ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
ŘP skupiny C, profesní průkaz, karta řidiče, školení.
Fyzicky namáhavá činnost.
Volné místo řidič pro lokalitu Třebíč.

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

provozní elektrikář Brisk Tábor a.s. hledá do svých řad nového pracovníka pro stř. Údržba. Požadavek: vyučení v oboru elektromechanik RZ nebo provozní elektrikář platná vyhláška ČÚBP č.50/78 Sb, §6. praxe v oboru výhodou ŘP skupiny B znalost práce s PC (MC ...
BRISK Tábor a.s. Tábor, Inzerováno včera

Servisní technik První kontakt telefonicky nebo e-mailem. Požadujeme: SŠ/SOU vzdělání technického zaměření, řidičský průkaz sk. B, výhodou znalost svařování metodou TIG a obalenou elektrodou nebo v oboru elektrikář, požadujeme příjemné vystupování, ochotu ...
IN - EKO TEAM s.r.o. Tišnov, Inzerováno včera

Skladník První kontakt telefonicky nebo e-mailem. Požadujeme: orientace v technické dokumentaci, znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B, samostatnost, pečlivost a spolehlivost, průkaz na VZV - ale není podmínkou, lze dodělat. Náplň práce: příjem zboží ...