Laborant/technolog výroby (QC/TECH)

  • Veselí nad Lužnicí

Pracovní místo ( Laborant/technolog výroby (QC/TECH) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- monitorování bodů CCP, provádění testů a vedení záznamů dle platného HACCP plánu a schválených postupů (test detektoru kovů, test uzávěrů, kontrola sterilačního procesu)
- vstupní kontrola suroviny a inspekce suroviny skladem
- kontrola receptury před zadáním výrobě
- provádění kontroly finálního výrobku dle nastaveného standardu, přijímání patřičných okamžitých opatření v případě odchylky a komunikace/spolupráce s vedením
- sběr vzorků a jejich příprava k odeslání do externí laboratoře dle pokynů oddělení kvality, provádění analýz na přístroji NIR

Požadavky na vzdělání a odbornost:
- SŠ - chemie nebo technologie potravin
- praxe - laboratoř nebo potravinářská výroba, min.1 rok
- znalost práce s PC (Ms Word, Excel - podmínkou, Navison -výhodou)
- Aj, minimálně začátečník
- spolehlivost, systematičnost, samostatnost, rozhodnost

Zaměstnanecké výhody:
Prostředí mezinárodní výrobní společnosti, stravenky, odměna za odpracovanou dobu, prémie a příplatky k základní mzdě, penzijní připojištění v případě pracovního poměru na dobu neurčitou, možnost odborného vzdělávání a profesního růstu

Kontakt telefonicky, emailem.
Volné místo laborant/technolog výroby (qc/tech) pro lokalitu Veselí nad Lužnicí.