Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Pomocný lešenář

Pracovní místo ( Pomocný lešenář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Děčín

Nabízíme volnou pracovní pozici pomocný lešenář, pracovní poměr HPP. Požadujeme fyzickou zdatnost - práce je fyzicky náročná. ŘP skupiny B výhodou.

Kontaktní osoba: Marcela Butiová, první kontakt telefonicky na čísle 731 854 306
Volné místo pomocný lešenář pro lokalitu ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality

Další volná místa

ELEKTRIKÁŘ - SILNOPROUD vhodné i pro absolventy, práce v průmyslových objektech v Liberci a v Jablonci nad Nisou, vyučení v oboru silnoproud, vyhl. 50/78 Sb., práce i ve výškách (lešení, zdvihací plošina), základní obsluha PC, možnost práce i o víkendech, fyzická zdatnost, ...
ElTemo s.r.o. Liberec, Inzerováno déle jak týden

Lešenář Lešenářský průkaz Kontakt: životopisy zasílejte e-mailem Volné místo lešenář pro lokalitu Neratovice.
KASTEN spol. s r.o. Neratovice, Inzerováno déle jak týden

Dělník v oblasti výstavby budov Místo výkonu práce: Děčínsko, může být i Ústecký kraj Jedná se pomocné stavební práce. Práce také může být na lešení. Fyzická zdatnost - manipulace s břemeny do 25 kg. Kontakt: Stanislav Kravchenko, domluvte si telefonicky schůzku: 733 557 ...
Stanislav Kravchenko Děčín, Inzerováno déle jak týden

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit