Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Pomocný lešenář

Pracovní místo ( Pomocný lešenář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Děčín

Nabízíme volnou pracovní pozici pomocný lešenář, pracovní poměr HPP. Požadujeme fyzickou zdatnost - práce je fyzicky náročná. ŘP skupiny B výhodou.

Kontaktní osoba: Marcela Butiová, první kontakt telefonicky na čísle 731 854 306
Volné místo pomocný lešenář pro lokalitu ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality

Další volná místa

ELEKTRIKÁŘ - SILNOPROUD vhodné i pro absolventy, práce v průmyslových objektech v Liberci a v Jablonci nad Nisou, vyučení v oboru silnoproud, vyhl. 50/78 Sb., práce i ve výškách (lešení, zdvihací plošina), základní obsluha PC, možnost práce i o víkendech, fyzická zdatnost, ...
ElTemo s.r.o. Liberec, Inzerováno před 3 dny

Lešenář Lešenářský průkaz Kontakt: životopisy zasílejte e-mailem Volné místo lešenář pro lokalitu Neratovice.
KASTEN spol. s r.o. Neratovice, Inzerováno před 4 dny

Lešenáři místo výkonu práce: Terezínská č.p. 57, 410 02 Lovosice 2. Požadujeme praxi v oboru minimálně 3 roky. Jedná se o stavbu lešení, kdy je nutné, aby byli pracovníci zabezpečeni zachycovacím postrojem. Práce ve výškách nad 10 m. Turnusové služby jsou ...
MH CIRUS SERVIS, s.r.o. Lovosice, Inzerováno déle jak týden

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit