Vedoucí směny přístavu

  • Děčín

Pracovní místo ( Vedoucí směny přístavu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:
Loubská č.p. 704/9, Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín 2

Nástup možný ihned!

Požadujeme:
- odpovědný přístup k práci, flexibilitu, ochotu učit se novým věcem výuční list nebo
- středoškolské vzdělání technického směru
- praxe v podobném provozu nebo odborné pozici
- organizační a komunikační schopnosti, znalost práce na PC (MS Office, internet)
- schopnost plánování kapacit a optimalizace využití zdrojů

Náplň práce:
- řízení, koordinování a organizování překladních prací
- technická a technologická příprava pro překladní a skladovací činnosti
- práce na překladu, obsluha vážního systému, vedení skladových evidencí

Nabízíme:
Příspěvek na stravování, Příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na rekreaci, týden dovolené navíc, atd.

Kontaktní osoba:
Ing. Petra Gruberová - personalista, tel. 602 425 516 (volat mezi 8:00 - 16:00), e-mail: petra.gruberova@csp-labe.cz.
Volné místo vedoucí směny přístavu pro lokalitu Děčín.