OBCHODNÍ KONZULTANT

  • Brno

Pracovní místo ( OBCHODNÍ KONZULTANT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem.

Náplň práce:
Péče o firemní a privátní klientelu, poskytování komplexního poradenského servisu, pravidelný kontakt a dlouhodobé vztahy s klienty, profesionální servis klientům a navrhování optimálních řešení, vyhledávání nových obchodních příležitostí, reprezentace na marketingových akcích společnosti.

Požadujeme:
SŠ vzdělání s maturitou, komunikativnost, samostatnost, flexibilita, odpovědnost a spolehlivost, reprezentativní a příjemné vystupování, výpis z TR, ŘP sk. B - není podmínkou, základy práce na PC.

Nabízíme:
Vzdělávání a rozvoj, po zapracování možnost home office, čerpání z bohatého systému benefitů, nadstandardní ohodnocení, kvartální bonusy až 52 500 Kč, operativní leasing, zvýhodněný mobilní tarif
Volné místo obchodní konzultant pro lokalitu Brno.