PHP programátor

  • Brno

Pracovní místo ( PHP programátor ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsme 1. Web IT, menší společnost o 26ti členech, s přátelským týmem a příjemným zázemím.
Právě hledáme novou posilu do týmu, která s námi bude chtít růst na pozici PHP Programátora

Vyvíjíme webové a mobilní aplikace, informační systémy, objednávkové systémy či e-shopy. Poskytujeme poradenství, zakázkové služby i hotové produkty.

Nabízíme Vám:
- účast na zajímavých projektech
- práci v moderním zázemí v co-workingovém centru v Brně
- přátelskou atmosféru a individuální přístup
- možnost seberealizace
- finanční ohodnocení standardně v rozmezí 200 - 400 Kč / hod.
- flexibilní docházka dle Vašich možností
- dle domluvy home-office
- bonusy kupříkladu: Multisport karta, vstupenky na nejrůznější akce a veletrhy, navyšování hodinové sazby každý měsíc, občerstvení na pracovišti.

Požadujeme po Vás:
- minimální časovou kapacitu cca 20 hod/týden
- znalosti či praxi v PHP (OOP), MySQL, HTML, CSS, JS, Nette, Doctrine 2, Redis Elasticsearch, Prestashop
- kreativitu
- samostatnost
- komunikativnost
- ochotu učit se

Rádi Vám vyjdeme vstříc, jak jen to bude v naších možnostech, správná komunikace a vstřícnost je u nás základním stavebním kamenem - staňte se součástí našeho týmu!

Zaměstnanecké výhody:
- Flexibilita
- Technické zázemí
- Podpora od týmu a vedení
- Bonusy za dobře odvedenou práci
- Vstupenky na akce pro vývojáře
- Multisport karty
- Občerstvení na pracovišti
- Podpora osobního i profesního růstu
Volné místo php programátor pro lokalitu Brno.