koordinátor/ka GDPR - práce z domova

  • Hodonín

Pracovní místo ( koordinátor/ka GDPR - práce z domova ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: práce z domova. OKRESNÍ KOORDINÁTOR- okres Hodonín. Určitě ne 90% práce z domova!Jedná se o práci z domova i v terénu, kdy je myšleno: v terénu: návštěva klienta, u něj sběr dat a dotazování. Z domova: finální zpracování dat do PC. Od května vstupuje v platnost nové nařízení GDPR o ochraně osobních údajů. Nabízíme tedy zaměstnání v této oblasti, kdy rozšiřujeme tým hned o několik pozic (poradci, analytici, aj.) Každopádně v začátcích nabízíme možnost spolupráce na DPČ, tudíž vhodné k jinému zaměstnání, rozhodně ne na plný úvazek. Některé z pozic umožňují práci z domova, jiné předpokládají práci v terénu. Vzhledem k tomu, že jde o novou oblast a poměrně odbornou nabízíme a zároveň požadujeme 7 denní víkendové školení, pro zájemce zdarma.
Náplň práce: poskytování konzultací a poradenství v oblasti ochrany osobních údajů, zpracování dat dle předem stanovených metodik, konzultace v týmu spolupracovníků.
Požadujeme: dobrá znalost na PC (MS Office, se zaměřením na Excel), samostatnost, spolehlivost a zejména trpělivost se smyslem pro detail, vlastní PC, MS Excel, vlastní připojení k internetu. Zkušenosti z projektů EU vítány.
Nabízíme: dlouhodobý pracovní vztah za odměnu 300 Kč/hod., samostatnou práci z domova z 90 % (mimo pracovní porady), oborné zaškolení na pozici a možnost kariérního postupu.
V době úvodního školení (cca 80 hodin) odměna 100 Kč/hod. Pokud Vás nabídka zaujala zašlete Vaše CV a motivační dopis na email: Monika Sasková, saskovam@osas.cz
Obslužná společnost a.s., Křišťanova 17, Praha 3, www.osas.cz
Volné místo koordinátor/ka gdpr - práce z domova p