SODY - zakázková výroba s.r.o.

Pomocná síla v truhlářské dílně

Odeslat

Pracovní náplň
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Hlína 60, Chrast u Chrudimi
POŽADAVKY: samostatnost, zodpovědnost. Řidičský průkaz sk. B výhodou.
Výuční list z oboru není podmínkou, podmínkou jsou dovednosti a případné zkušenosti v oboru.
NÁPLŇ PRÁCE: Montáž nábytku, oken, broušení oken, řezání na formátovací pile, olepování ABS hran, výroba nábytku z masivu.
Poskytujeme pracovní oděv a ochranné pomůcky.
První kontakt prosím učiňte na výše uvedeném telefonním čísle nebo osobně mezi 6-15hodinou, ale předem si domluvte termín schůzky, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.
Volné místo pomocná síla v truhlářské dílně pro lokalitu Horka.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pomocná síla v truhlářské dílně

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: SODY - zakázková výroba s.r.o.
Ulice: 60
Město: Horka
PSČ: 538 51

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Milan Sodomka
Telefon: +420 776 234 127

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: SODY - zakázková výroba s.r.o.