Všeobecná/ý sestra/bratr

  • Cheb

Pracovní místo ( Všeobecná/ý sestra/bratr ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Mírová 2273/6, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Pracovní úvazek 37,5 hod/týdně. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: 12-ti hodinový cyklus (7:00-19:00 h, 19:00-7:00 h). Požadujeme: pro praktické sestry (dříve zdravotničtí asistenti) platí SZŠ + VOŠ, NUTNÉ splnění požadavku práce bez dohledu, zdravotní způsobilost pro směnný provoz, bezúhonnost, spolehlivost, slušné vystupování a pozitivní vztah k seniorům, základy práce na PC, praxe vítána. Nabízíme: podnikové stravování s finančním příspěvkem zaměstnavatele, delší dovolená (5 týdnů), mimořádné odměny. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 8:00-14:00 h) anebo e-mailem (zaslat strukturovaný životopis).
Volné místo všeobecná/ý sestra/bratr pro lokalitu Cheb.