ÚČETNÍ V LÁZNÍCH

  • Jáchymov

Pracovní místo ( ÚČETNÍ V LÁZNÍCH ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: pí Kuchařová Eva, tel.: 702153251, e-mail: nabor@laznejachymov.cz

Náplň práce:
- Účtování a evidence došlých faktur a skladové evidence
- Stahování dokladů z provozního programu do ekonomického softwaru
- Účtování o zálohách
- Před uzávěrkou má zaúčtované a zkontrolované veškeré doklady uzavíraného měsíce, vyrovnané účty na kterých účtuje
- K roční závěrce předkládá dokladovou inventuru k účtům, na kterých účtuje, při výkonu své funkce je povinna dodržovat platné zákonné normy

Požadujeme:
- Vzdělání - SŠ ekonomického směru
- Praxe v oboru vítána
- Samostatnost, pečlivost
- Pokročilé uživatelské PC znalosti

Nabízíme:
- Samostatnou a zodpovědnou pracovní pozici v příjemném pracovním kolektivu
- Zaměstnanecké benefity : 5 dnů dovolené navíc, zaměstnanecké stravování, pružnou pracovní dobu, výměnné rekreace, odměny na dovolenou a Vánoce, odměny k pracovním výročím.
- Stabilní finanční ohodnocení odpovídající náročnosti pozice

Do VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ budou zařazeni všichni zájemci, kteří zašlou svůj motivační dopis na adresu personálního oddělení nebo na e-mail: nabor@laznejachymov.cz informace Vám poskytne personalistka Eva Kuchařová, tel.: + 420 702 153 251. V motivačním dopisu prosím uveďte důvod přihlášení do výběrového řízení, osobní motivaci a klíčové kompetence k výkonu pozice.
Volné místo účetní v lázních pro lokalitu Jáchymov.