RADIOLOGICKÝ/Á ASISTENT/KA V LÁZNÍCH

  • Jáchymov

Pracovní místo ( RADIOLOGICKÝ/Á ASISTENT/KA V LÁZNÍCH ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: pí Kuchařová Eva, tel.: 702153251, e-mail: nabor@laznejachymov.cz

POŽADUJEME:
- odborná způsobilost odpovídající zákonu č. 96/2004 Sb. (pouze po absolvování studijního oboru RADIOLOGICKÝ ASISTENT)
- praxe výhodou, není však podmínkou
- pozice vhodná i pro absolventy
- profesionální přístup, komunikativnost, korektní a vstřícné chování a vystupování
- schopnost týmové spolupráce
- znalost práce na PC
- morální a občanská bezúhonnost

NABÍZÍME:
- práci v prestižním akreditovaném zdravotnickém zařízení
- pracovní doba po - pá 06:30 - 14:30 hodin
- bezpečné pracovní prostředí
- systém kvalitního odborného zaškolení
- možnost dalšího vzdělávání
- velmi dobré mzdové ohodnocení
- zaměstnanecké výhody a benefity: 5 týdnů dovolené, rekreace ve spřátelených lázních, kvalitní dotované stravování - obědy za 22 Kč, možnost plavání v bazénu za zvýhodněné ceny, příspěvky na dětské tábory, odměny k pracovním výročím, zvýhodněný tarif u mobilního operátora, příspěvky na dovolené a Vánoce)

Náplň práce:
poskytování specifických činností v souvislosti s radiologickými výkony, provádění ozařovací techniky na základě předpisu odborného lékaře. Zkrácený pracovní úvazek - 36,5 hodiny týdně. Nástup možný dle domluvy.
Volné místo radiologický/á asistent/ka v lázních pro lokalitu Jáchymov.