Automechanik, opravář strojů a zařízení a příbuzné obory

Pracovní místo ( Automechanik, opravář strojů a zařízení a příbuzné obory ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výknu práce: Přestanov č.p. 110, Chabařovice.
Požadujeme: vyučen v oboru, praxe a řidičský průkaz C a svářečský průkaz výhodou, vhodné i pro příbuzné obory - letecký mechanik, opravář stroju a zařízení, opravář zemědělské techniky atd., vhodné i pro absolventy bez praxe v ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl