Technik dopravy

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Technik dopravy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Revoluční 1930/86, Ústí nad Labem.
Pracovní náplň:
- vyhotovuje kompletní komerční expediční listiny dle expedičního příkazu prodejů vč. doplnění
celních dokumentů pro mezinárodní přepravu podle obchodních nebo celních faktur prodejců
- avizuje odeslané zásilky zahraničním odběratelům podle požadavku prodejců v den expedice
- provádí vážení na podnikové silniční váze vč. následného vystavení váženek
- provádí tištění štítků a jejich následnou distribuci do skladu a průvodních dokladů
- provádí příjem a výdej plomb pro silniční vozidla
- zpracovává denní seznam expedovaných vývozních silničních zásilek a některých případech i v kombinaci s železnicí
- eviduje komerční, celní, expediční příkazy a listiny odeslaných vývozních zásilek za účelem
uplatnění reklamací a kontrol
Požadujeme:
středoškolské vzdělání
Anglický jazyk/německý jazyk na základní úrovni
dobrá znalost práce na PC
Kontakt: osobně u pí. Petra Rollingerová, personální oddělení, tel.: 477 162 270, rollingerova@spolchemie.cz
Volné místo technik dopravy pro lokalitu Ústí nad Labem.