absolvent - personalista/ personalistka

  • Lovosice

Pracovní místo ( absolvent - personalista/ personalistka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zaměstnání na dobu: 1. 5. - 1.9. 2018 a 30.4. - 31.8. 2019.
Kdo jsme?
Společnost Lovochemie, a.s., člen skupiny AGFORFERT, je největším výrobcem dusíkatých a vícesložkových hnojiv v České republice. Společnost je jedním z největších zaměstnavatelů v Ústeckém kraji s více než 100letou historií. Svým zaměstnancům poskytuje zázemí silné a stabilní společnosti, řadu firemních benefitů a možnosti osobního a profesního rozvoje.
Koho hledáme?
Aktivní studenty (5. ročníků) a čerstvé absolventy se zájmem o obor personalistiky.
Co je pro nás důležité:
Komunikační schopnosti - práce s lidmi je na denním pořádku.
Organizační schopnosti - připravujeme spoustu akcí, na kterých je potřeba máknout.
Pokročilá práce s MS Excel a Powerpoint.
Základní přehled o personalistice, zbytek Tě naučíme.
Orientace v sociálních sítích - máme vlastní profily, které je potřeba spravovat.
Loajalita, flexibilita, zájem o další rozvoj, sledování nových trendů.
Co nabízíme?
Pracovní poměr na dobu určitou (12 měsíců), v případě oboustranné spokojenosti pokračování na dobu neurčitou, případně částečný úvazek než dokončíš školu.
Zajímavé mzdové hodnocení.
Odborný růst, možnost dalších rozvojových programů při pokračování v pracovním poměru.
Získání praktických zkušeností v oboru, seznámení se s procesy v rámci firemního kolečka.
Jazykové vzdělávání.
Čerpání zaměstnaneckých benefitů a výhod.
Zázemí stabilního zaměstnavatele v regionu Lovosicka a Litoměřicka.
Místo výkonu práce: Lovosice.
Pokud máš zájem, pošli nám následující: životopis (ČJ + AJ), motivační dopis a esej v rozsahu na 1 A4 na téma Proč chci být