DISPEČER/-KA MEZINÁRODNÍ KAMIONOVÉ DOPRAVY

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( DISPEČER/-KA MEZINÁRODNÍ KAMIONOVÉ DOPRAVY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup od 1. 4.2018
- Náplň práce: vytěžování vozů, optimalizace přeprav, kontrola řidičů, administrativa
- Požadujeme: AJ nebo NJ na komunikativní úrovni, praxi v autodopravě či spedici výhodou, dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování, aktivní přístup, týmový duch, spolehlivost, znalost práce na PC, MS Office
- Nabízíme: firemní telefon, provizní odměny, zajímavou a kreativní práci s vlastní odpovědností, příjemné pracovní prostředí, 13. plat
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky, i pro OZP
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: info@swifttransport.cz
Volné místo dispečer/-ka mezinárodní kamionové dopravy pro lokalitu Hradec Králové.