KUCHAŘ -KA

Pracovní místo ( KUCHAŘ -KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
KO: Zuzana Gebauerová, tel.: 775 475 787, e-mail: provozatbelaria.cz
SOU + praxe v oboru, učenlivost, profesionální a příjemné vystupování, časová flexibilita a zodpovědnost za svěřené úkoly. Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení.
Pracoviště Hotel Belaria Resort, nástup ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

Řidič VKD sk. C+E (nízkotonážní souprava) Místo výkonu práce: Uničovská č.p. 20/12, Litovel. Kontakt je možný POUZE mailem nebo telefonicky. Co Vám můžeme nabídnout? - nástup možný ihned - pravidelné přepravy - práce od pondělí do pátku s každodenním návratem domů - mimořádná finanční ...
CORAX spol. s r.o. Litovel, Inzerováno včera

Pomocní kuchaři * POMOCNÍ KUCHAŘI * Požadujeme: znalost kurdské kuchyně výhodou Nabízíme: podnikové stravování První kontakt: telefonicky na čísle: 739 476 523 nebo e-mailem na: rezdar.mohammad@seznam.cz Volné místo pomocní kuchaři * pro lokalitu Rožnov pod Radhoštěm.
Kurdský kebab s.r.o. Rožnov pod Radhoštěm, Inzerováno včera

Pomocný kuchař/ka z: 17.12.2018 Volné pracovní místo i pro zaměstnaneckou kartu. Požadovaná znalost asijské kuchyně. Info: bvrastilova@gmail.com Volné místo pomocný kuchař/ka pro lokalitu Skotnice.
153 s.r.o. Skotnice, Inzerováno včera