Bela Via 6G6 s.r.o.

KUCHAŘ -KA

Odeslat

Pracovní náplň
KO: Zuzana Gebauerová, tel.: 775 475 787, e-mail: provoz@belaria.cz
SOU + praxe v oboru, učenlivost, profesionální a příjemné vystupování, časová flexibilita a zodpovědnost za svěřené úkoly. Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení.
Pracoviště Hotel Belaria Resort, nástup dohodou.
Volné místo kuchař -ka pro lokalitu Hradec nad Moravicí.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: KUCHAŘ -KA

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: Bela Via 6G6 s.r.o.
Ulice: Žimrovická 663
Město: Hradec nad Moravicí
PSČ: 747 41

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Zuzana Gebauerová
E-mail: provoz@belaria.cz
Telefon: +420 775 475 787

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Bela Via 6G6 s.r.o.