REFERENT/KA PERSONÁLNÍHO ODDĚLENÍ

  • Hejnice

Pracovní místo ( REFERENT/KA PERSONÁLNÍHO ODDĚLENÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co Vás u nás čeká?
- Správa inzerce volných pracovních míst
- Nábor nových zaměstnanců
- Personální agenda spojená se vznikem či ukončením pracovního poměru
- Vedení agendy a zajištění školení pro zaměstnance
- Práce v personálním informačním systému

Co od Vás očekáváme?
- Úspěšně absolvované středoškolské vzdělání
- Znalost Zákoníku práce a souvisejících předpisů výhodou
- Znalost polského jazyka podmínkou, německý jazyk výhodou
- Znalos MS Office
- Řidičský průkaz skupiny B
- Organizační schopnosti, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost

Co Vám nabízíme?
- Hlavní pracovní poměr s pružnou pracovní dobou
- Zajímavou a perspektivní práci v zázemí stabilní společnosti s přátelskou atmosférou
- Možnost dalšího odborného růstu, pravidelná školení, kariérní růst
- Firemní stravování a dovolenou navíc
- A další zaměstnanecké výhody (firemní akce a volnočasové aktivity, bezplatná výuka německého jazyka atd.)
Volné místo referent/ka personálního oddělení pro lokalitu Hejnice.