referenta/referentky rozpočtu oddělení rozpočtu a financování odboru školství

  • Brno

Pracovní místo ( referenta/referentky rozpočtu oddělení rozpočtu a financování odboru školství ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Ředitel Krajského úřadu Jihomoravského kraje
vyhlašuje výběrové řízení na místo referenta/referentky rozpočtu oddělení rozpočtu a financování odboru školství s místem výkonu práce Cejl 73, 601 82 Brno
Předpoklady a požadavky:
dosažené vzdělání vyšší odborní vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou, studijní obor nejlépe ekonomický směr, znalosti oboru všeobecný přehled v oblasti veřejných rozpočtů - ve školství - související právní předpisy, zákon o krajích
požadavek na zvláštní odbornou způsobilost při finančním hospodaření územních samosprávných celků a jeho přezkumu (do 18 měsíců po nástupu do pracovního poměru)
praxe ve státní správě nebo samosprávě vítána, požadované jazykové znalosti vítány
další požadované dovednosti: organizační a koncepční dovednosti, ochota se dále vzdělávat, dobré komunikační schopnosti, práce na PC (Word, Excel, Internet), vítáno řidičské oprávnění skupiny B
Písemnou přihlášku s požadovanými doklady je nutno doručit tak, aby ji vyhlašovatel obdržel nejpozději do 22. března 2018. Přihlášku podejte prostřednictvím podatelny nebo zašlete na adresu: Krajský úřad Jihomoravského kraje, oddělení personálních věcí a vzdělávání,
Žerotínovo nám. 449/3, 601 82 Brno.
Všechny požadavky a předpoklady uchazeče musí být splněny do termínu podání přihlášky do výběrového řízení.
Kontaktní pracovník - Ing. Jan Karas, vedoucí oddělení rozpočtu a financování odboru školství, telefon 541 653 421.
Platové podmínky: se řídí zákoníkem práce, v platném znění, a nařízením vlády o platových poměrech z