Školník/ce

  • Mariánské Lázně

Pracovní místo ( Školník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Ruská 355/7, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Nástup možný od 1.6.2018 (možno dle domluvy i jinak). Platové ohodnocení: dle délky započitatelné praxe v rozmezí 12.200,- Kč až 18.240,- Kč + možnost osobního ohodnocení. Pracovní doba: Po-Čt 7:15-16:15 h, Pá 7:00-15-13:00 h. Náplň práce: školnické specializované práce při opravách a údržbě školy - drobnější práce elektrikářské, zámečnické, vodoinstalační, zednické, opravy lavic, židlí aj. Požadujeme: samostatnost, flexibilita, spolehlivost. Nabízíme: stravenky, 25 dnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění či životní pojištění. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat 8:00-15:30 h) anebo e-mailem anebo osobně na adrese sídla školy (8:00-15:30 h).
Volné místo školník/ce pro lokalitu Mariánské Lázně.