Elektrikář

Pracovní místo ( Elektrikář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: po celé ČR - dopravu zajišťuje zaměstnavatel
POŽADAVKY: čistý TR
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.
Volné místo elektrikář pro lokalitu Třemošnice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika
Stavebnictví a reality

Další volná místa

Pomocní dělníci ve výstavbě budov 90 DENNÍ ZAMĚSTNÁNÍ První kontakt: Chabanyuk Inna, tel.: 775 448 291, osobně: Újezdec 21, Horník Kruty, Po 8 - 10 hod. Náplň práce: pomocník instalatéra, elektrikáře. Požadavky: znalost ruštiny výhodou (komunikace v kolektivu). Volné místo ...
ISA - GROUP s.r.o. Horní Kruty, Inzerováno před 2 dny

Provozní elektrikář, řidič Požadujeme: osvědčení o odborné způsobilosti z vyhlášky č. 50/ 1978 Sb., dobré pracovní nasazení, odpovědnost, aktivní a tvůrčí přístup k práci, výhodou práce s plošinou. Nabízíme: platové ohodnocení dle platových tabulek, garantovaný výplatní ...
Technické služby města Pelhřimova, příspěvková organizace Pelhřimov, Inzerováno před 2 dny

ELEKTRIKÁŘ/KA ELEKTRIKÁŘ/KA - místo výkonu práce: Komenského 264/5, 500 03 Hradec Králové - pracovní poměr: PP na dobu určitou od 1.2.2019 do 31.1.2021 - náplň práce: práce na stavbách - požadujeme: vyučení v oboru - v případě zájmu nás kontaktujte emailem ...
Ungureanu s. r. o. Hradec Králové, Inzerováno před 2 dny