PROVOZNÍ ASISTENT/KA

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( PROVOZNÍ ASISTENT/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: pí Třešňáková Petra Bc., tel.: 777496369, e-mail: tresnakova@rubikoncentrum.cz

PRACOVNÍ MÍSTO JE VHODNÉ PRO OSOBY S TRESTNÍ MINULOSTÍ. Smyslem zřízení této pozice je podpora integrace osob, které jsou následkem trestné minulosti znevýhodněné na trhu práce.

Náplň práce:
- administrativní podpora (práce na PC, skenování, kopírování) a zajištění servisu kanceláře
- organizační podpora vzdělávacích a jiných akcí
- osobní a telefonická komunikace
- úklid kanceláře

Požadavky:
- zájem o cílovou skupinu osob s trestní minulostí
- základní uživatelská znalost PC programů Word a Excel, Internet
- spolehlivost, příjemné vystupování, smysl pro týmovou spolupráci
- organizační a komunikační schopnosti

Nabízíme:
- nástup po 1. 3. 2018, ihned nebo po domluvě
- zaškolení, vzdělávací kurzy
- zkrácený pracovní úvazek, flexibilní pracovní doba
- hrubá mzda 14.100,- Kč při plném úvazku (mzda krácena podle výše úvazku)
- místo výkonu práce: Karlovy Vary
- příspěvek na dopravu, stravenky

Své strukturované životopisy spolu s motivačním dopisem zasílejte kontaktní osobě: Petra Třešňáková, na e-mailovou adresu tresnakova@rubikoncentrum.cz, tel. 777 496 369.
Více informací o organizaci a službách naleznete na stránkách www.rubikoncentrum.cz
Volné místo provozní asistent/ka pro lokalitu Karlovy Vary.