průvodkyně/průvodce a PR pracovník/ce

  • Blansko

Pracovní místo ( průvodkyně/průvodce a PR pracovník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností přechodu na dobu neurčitou. Předpokládaný nástup od 1. června 2018.
Hledáme do svého týmu šikovného člověka na pozici průvodce/průvodkyně a propagační pracovník/ce do Muzea Blanenska, které sídlí na blanenském zámku.
Hledáme spolehlivého a vstřícného člověka, který rád komunikuje s lidmi, mluví německy, francouzsky nebo rusky a zvládne i administrativní práci. Uvítáme také zkušenosti v oblasti public relations a oblibu historie. Hledáme aktivního člověka, který je časově flexibilní, chce se učit novým věcem, podílet se na fungování muzea a na kulturním dění v Blansku.
Nabízíme pestrou a zajímavou práci na pracovní smlouvu s lidmi v příjemném prostředí blanenského zámku. Na zámku najdete prostor pro osobní rozvoj a realizaci, možnost pružné pracovní doby.
Svoje životopisy a stručný motivační dopis posílejte nejpozději do 13. dubna 2018 na reditelka@muzeum-blanenska.cz
Volné místo průvodkyně/průvodce a pr pracovník/ce pro lokalitu Blansko.