VEDOUCÍ EKONOMICKÉHO ÚSEKU - EKONOM /-KA

  • Opava

Pracovní místo ( VEDOUCÍ EKONOMICKÉHO ÚSEKU - EKONOM /-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

*KO: Eva Pospěchová, email: personalni@charitaopava.cz.
Přihlášky spolu s životopisem a motivačním dopisem posílejte na adresu Charita Opava, Přemyslovců 26, p. Pospěchová, 747 07 Opava-Jaktař nebo na e-mail: personalni@charitaopava.cz.
VŠ nebo SŠ, minimálně 3 roky praxe v oboru podmínkou, výborná znalost daňové a účetní problematiky - v neziskové organizaci výhodou, zkušenosti s ekonomickými a finančními rozbory a jejich použití v praxi, zkušenost s vedením lidí, dobrá znalost práce s PC; zkušenosti s účetním SW VEMA výhodou, samostatnost, odpovědnost, trestní bezúhonnost, týmová spolupráce, výborné komunikační schopnosti.
Nabízíme: zaškolení, pravidelné vzdělávání, odměny.
Pracoviště Opava, nástup ihned.
Popis pozice: Zodpovídá za komplexní ekonomickou činnost v celé organizaci, kontroluje hospodaření. Jedná s úřady a ostatními organizacemi. Zpracovává a sestavuje roční účetní uzávěrku, příslušná daňová přiznání, podklady pro audit organizace, podklady pro výroční zprávu. Kontroluje zaúčtování prvotních daňových dokladů a reviduje uzavírané smlouvy. Vypracovává plány hospodaření, provádí statistické a rozborové činnosti, na základě kterých předkládá vedení organizace ekonomické návrhy k řízení organizace. Metodicky vede účetní Charity Opava, zajišťuje organizační a informační servis pro ostatní pracovníky organizace.
Volné místo vedoucí ekonomického úseku - ekonom /-ka pro lokalitu Opava.