Výrobář bytové a průmyslové chemie

  • Bystřice nad Pernštejnem

Pracovní místo ( Výrobář bytové a průmyslové chemie ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: Zodpovědnost za plynulou a efektivní výrobu směsí, dle platných technologických postupů. Obsluha vysokozdvižného vozíku. Výhledově obsluha moderních výrobních zařízení ovládaných přes PLC displeje. Sanitace výrobních zařízení. Práce v jednosměnném provozu, několik týdnů v roce dvousměnný s výhledem rozšíření na trvalý dvousměnný provoz.
Požadujeme: Výuční list, chuť naučit se něco nového, fyzickou zdatnost a loajalitu. Ideálně uchazeč z Bystřice nad Pernštejnem, nebo blízkého okolí.
Nabízíme: Pěkné platové ohodnocení odpovídající náročnosti práce, po zaučení od 170kč/hod. Vše potřebné v záuční době naučíme. Nástup možný ihned, nebo dohodou.
Doplňující informace: místem výkonu práce je sídlo společnosti CORMEN.
Z důvodů větší fyzické zátěže je pracovní pozice vhodná spíše pro muže.
První kontakt emailem
Volné místo výrobář bytové a průmyslové chemie pro lokalitu Bystřice nad Pernštejnem.