SPOLUPRACOVNÍK DO VINOTÉKY

  • Písek

Pracovní místo ( SPOLUPRACOVNÍK DO VINOTÉKY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Do naší Vinotéky v Písku - VÍNO HRUŠKA - hledáme SPOLUPRACOVNÍKA DO VINOTÉKY.
Pracovní doba: zkrácený pracovní úvazek 20 hod. týdně dle dohody.

Nabízíme: pružnou pracovní dobu dle dohody, zaměstnanecké benefity, práci v příjemném prostředí nově zrekonstruované vinotéky, zajímavé platové podmínky včetně provizí

Požadujeme: samostatnost, spolehlivost, loajálnost, schopnost dobré komunikace s lidmi, kreativitu, organizační schopnosti, ochotu učit se novým věcem; praxe v oboru výhodou, znalost vína velkou výhodou, znalost cizího jazyka výhodou
- místo je vhodné i pro absolventy (popř. studenty od 18 let)

Kontakt: zájemci zašlete životopis na email: quattroconebohemia@gmail.com nebo osobně ve Vinotéce.
Volné místo spolupracovník do vinotéky pro lokalitu Písek.