SKLADNÍK

  • Liberec

Pracovní místo ( SKLADNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA S PLASTY?
ČISTÉ PROSTŘEDÍ?
INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP?
POKUD TOHLE CHCEŠ -> PŘIDEJ SE K NÁM!

SKLADNÍK

MICONEX s.r.o. je výrobcem technologických zařízení pro polovodičový průmysl se sídlem v Liberci.

CO U NÁS BUDEŠ DĚLAT?
-provádět a zajišťovat příjem i výdej materiálu
-spolupracovat při expedicích
-vystavovat příslušné dokumenty

JSI TO PRÁVĚ TY, KOHO HLEDÁME?
-vyučen
-pokud máš zkušenost s vystavováním skladových dokladů, máš výhodu
-měl bys umět uživatelsky s PC – praxe s používáním SW pro skladové hospodářství velkou výhodou
-musíš být taky aktivním řidičem sk. B (možnost služebních cest)
-musíš mít oprávnění k VZV (propadlé obnovíme)
-pokud jsi pozitivní člověk, který je spolehlivý, zodpovědný, flexibilní, pak máš skoro vyhráno…

CO NABÍZÍME ZROVNA TOBĚ?
-individuální přístup
-DVOUSMĚNNÝ REŽIM (ranní + odpolední PO-PÁ)
-práci v unikátním tichém a čistém prostředí
-rodinný charakter firmy se zakázkovou výrobou
-spolupráci s moderními technologiemi a odborníky ve svém oboru
-zohledníme Tvé zkušenosti atraktivními benefity (stravenky, příspěvek na dopravu pro mimo liberecké, dovolená navíc, jazykové vzdělávání, flexipasy, občerstvení na pracovišti, firemní akce, rodinné benefity)

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Liberec
DATUM NÁSTUPU: Vždy se dohodneme
Volné místo skladník pro lokalitu Liberec.