KONTROLOR VÝSTUPNÍ

  • Nové Město na Moravě

Pracovní místo ( KONTROLOR VÝSTUPNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hlavní náplň práce:
• výstupní kontrola výrobků
• vyhotovení a distribuce dokumentace výstupní kontroly
• separace a předání neshodných výrobků k opravě
• separace zmetků
• opětovná kontrola po opravě výrobků

Požadujeme:
• ÚSO, praxe v oblasti kvality výhodou
• znalost MS Office

• zraková způsobilost k provádění vizuálních kontrol
• samostatnost, aktivní přístup

Výhodou:
• orientace ve výrobní dokumentaci
• základy měření a zkoušení
• základní znalosti organizace a metody kontroly kvality

Nabízíme:
• zázemí české výrobní prosperující firmy
• zajímavou a pestrou práci
• perspektivu dlouhodobého zaměstnání
• možnost růstu
• místo výkonu práce: Nové Město na Moravě

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis na email pers@medin.cz nebo volejte na tel. 566 684 357.
Volné místo kontrolor výstupní pro lokalitu Nové Město na Moravě.