Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Hlavní účetní

Pracovní místo ( Hlavní účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Kompletní zpracování podvojného účetnictví a mezd - evidence došlých faktur, zahraniční fakturace, evidence pokladen, banky, stravenek, zpracování mezd včetně odvodů, správa pohledávek, komunikace s úřady, administrativní práce.
Požadujeme znalost podvojného účetnictví, zodpovědnost, loajalitu, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

řidič sk. C+E POŽADAVKY: ŘPC, E a profesní průkaz Jedná se o jízdy po ČR a SR Mzda: 19.000,- Kč základní (včetně diet cca 25.000-30.000,- Kč čistého) KONTAKT: Hlava Milan, tel.: 603543166 Volné místo řidič sk. c+e pro lokalitu Katovice.
Milan Hlava Katovice, Inzerováno včera

zástupce vedoucí prodejny Hlavní náplní práce na pozici Zástupce vedoucí prodejny je: - vedení v tandemu s vedoucím prodejny tým - zodpovědnost za provoz prodejny - organizování a plánování směn, vedení docházky v případ nepřítomnosti vedoucí prodejny - po zapracování ...
ROSSMANN,spol.s r.o. Strakonice, Inzerováno včera

prodavač/ka Přijmeme prodavačku na hlavní pracovní poměr s tříměsíční zkušební dobou. Nevyučené v oboru zaučíme, přátelský kolektiv Nástup možný ihned POŽADAVKY: zdravotní průkaz pro práci v potravinářství, samostatnost, spolehlivost, příjemné ...
ZEMAN maso-uzeniny, a.s. Blatná, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit