webdesigner

Pracovní místo ( webdesigner ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
První kontakt e-mailem
Náplní práce bude kódování webů dle nachystané grafiky, implementace a úpravy CMS, údržba a vývoj stávajících webových projektů. Práce v mladém kolektivu, stabilní klientela, neformální atmosféra, odpovídající finanční ohodnocení
Nabízíme: firemní benefity, teambuilding ...

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - software, vývoj aplikací

Další volná místa

Programátor - webdesigner - externí - DPP,DPČ Hledáme externího programátora a webdesignera pro vytvoření firemní webové prezentace. Požadujeme: - vytvoření webu dle předlohy - responzivní design - SEO optimalizaci (základní) - napojení na redakční systém - předložení referencí - platba až při ...
Leoš Tichý Brno, Inzerováno déle jak týden

WEBDESIGNER Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, příspěvek dovolená, příspěvek zdravotní péče. Zaslat životopis na e-mail. Volné místo webdesigner pro lokalitu Liberec.
as4u.cz, s.r.o. Liberec, Inzerováno déle jak měsíc

Webdesigner Kontakt na telefon Požadované dovednosti: plynulá arabština slovem i písmem Náplň práce: Spolupráce s týmem na přípravě webových stránek v arabštině Nástup možný ihned Volné místo webdesigner pro lokalitu Tymákov.
Hana Svobodová Tymákov, Inzerováno déle jak měsíc