Stavbyvedoucí (výstavba inženýrských sítí - plynovodů, vodovodů a kanalizací)

  • Děčín

Pracovní místo ( Stavbyvedoucí (výstavba inženýrských sítí - plynovodů, vodovodů a kanalizací) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:
Zelená č.p. 312/22, Děčín III-Staré Město, 405 02 Děčín 2

Náplň práce: Komplexní řízení stavebních zakázek (výstavba inženýrských sítí), koordinace nasazení vlastních kapacit a mechanizace, odpovědnost za plnění předmětu a termínů dle SoD, koordinace a spolupráce s dodavateli, jednání s investory a dalšími účastníky stavby.

Požadujeme: středoškolské vzdělání nebo odborné vyučení s maturuitou, řidičský průkaz sk. B, organizační a komunikační schopnosti, znalost práce s PC, bezúhonnost, schopnost týmové spolupráce, časová flexibilita.

Nabízíme: Zázemí v prosperující a stabilní firmě (25 let na trhu), možnost seberealizace a osobního růstu, služební vozidlo pro soukromé účely, notebook, telefon

Výhodou: praxe a zkušenosti v oboru, autorizace ČKAIT (není podmínkou)

Kontakt: Ivana Zrůstová, tel. 412 520 144, e-mail: dc-avex@dc-avex.cz, osobní jednání na výše uvedené adrese.
Volné místo stavbyvedoucí (výstavba inženýrských sítí - plynovodů, vodovodů a kanalizací) pro lokalitu Děčín.