Jiří Řebíček - Metalplast, s.r.o.

Elektrikář, údržba strojů

Odeslat

Pracovní náplň
NÁPLŇ PRÁCE: údržba vstřikolisů na plasty a kaučuk, strojů s řízením CNC
POŽADAVKY: vyhlášku §50, chuť učit se novým věcem, zodpovědnost a cílevědomost
NABÍZÍME: zázemí tradiční české firmy, benefity formou jednorázových odměn
KONTAKT: telefonicky, e-mailem
Volné místo elektrikář, údržba strojů pro lokalitu Polička.

Požadavky
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 07. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Elektrikář, údržba strojů

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Elektrotechnika a technika, Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: Jiří Řebíček - Metalplast, s.r.o.
Ulice: Starohradská 569
Město: Polička
PSČ: 572 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jiří Řebíček
E-mail: jiri.rebicek@jr-metalplast.cz
Telefon: +420 602 436 464

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Jiří Řebíček - Metalplast, s.r.o.