Ředitel/ka příspěvkové organizace Základní škola Františkovy Lázně, Česká 39/1

  • Františkovy Lázně

Pracovní místo ( Ředitel/ka příspěvkové organizace Základní škola Františkovy Lázně, Česká 39/1 ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Starosta města Františkovy Lázně v souladu s ustanovením § 166 odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů, a § 3 vyhlášky č. 54/2005 Sb., o náležitostech konkursního řízení a konkursních komisích, vyhlašuje KONKURSNÍ ŘÍZENÍ na obsazení pracovního místa ředitele/ky příspěvkové organizace Základní škola Františkovy Lázně, Česká 39/1.

Pracovní poměr založený jmenováním na dobu neurčitou.

Platové ohodnocení: 13. platová třída (dle délky započitatelné praxe v rozmezí 26.650,- Kč až 36.700,- Kč) + příplatky (cca 12.000,-).

Požadavky:
- předpoklady pro výkon činnosti ředitele stanovené v § 5 zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů
- znalost školských předpisů a problematiky řízení daného druhu a typu školy
- organizační a řídící schopnosti
- občanská a morální bezúhonnost
- dobrý zdravotní stav.

K podepsané přihlášce doložte:
- úředně ověřené kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání, tj. vysokoškolský diplom včetně vysvědčení o státní zkoušce nebo dodatku k diplomu, případně úředně ověřená kopie dokladu o úspěšném ukončení studia dokládající získání odborné kvalifikace pro daný druh školy, kopie dokladů o dalším vzdělávání
- doklad o celkovém průběhu zaměstnání s uvedením jednotlivých pracovních pozic potvrzený posledním zaměstnavatelem, ze kterého je patrný druh práce a přesné časové vymezení
- strukturovaný životopis
- koncepce rozvoje školy v maximálním rozsahu 4 stran formátu A4
- výpis z evidenc