Ekonom/ka školy

  • Mariánské Lázně

Pracovní místo ( Ekonom/ka školy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Ruská 355/7, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Nástup dle dohody. Platové ohodnocení: 10. platová třída, konkrétní výše dle délky započitatelné praxe (19.110,- Kč až 28.750,- Kč) + příplatky, osobní ohodnocení, funkční příplatek. Vhodné i pro osoby se zdravotním postižením. Pracovní doba: 7:30-16:00 h. Náplň práce: ekonom/ka zajišťuje komplexní vedení účetnictví školy včetně vedení účetních knih a sestavování účetní závěrky za účelem jejího předávání do Centrálního systému účetních informací státu, sestavuje ekonomické rozbory, statistické výkazy, elektronické bankovnictví, zabezpečuje provoz školy v nepedagogické sféře. Požadujeme: účetní praxe minimálně 5 let, organizační a komunikační schopnosti, flexibilita, dobrá uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel), praxe v účetnictví pro příspěvkové organizace výhodou. Nabízíme: stravenky, 25 dnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění či životní pojištění. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat 8:00-15:30 h) anebo e-mailem anebo osobně na adrese sídla školy (8:00-15:30 h); zašlete strukturovaný životopis s údaji o dosavadních zaměstnáních, o odborných znalostech a dovedostech vč. ověřené kopie o nejvyšším dosaženém vzdělání.
Volné místo ekonom/ka školy pro lokalitu Mariánské Lázně.