Finanční controller

  • Teplice

Pracovní místo ( Finanční controller ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
vysokoškolské vzdělání ekonomického směru (min. Bc.), případně vyšší odborné vzdělání
ekonomického směru (DiS.) nebo středoškolské vzdělání s min. 3 letou praxí na obdobné pozici, velmi dobrá znalost práce s PC a MS Office (Excel, Word, Outlook), znalost procesu vytváření plánů, předpokladů a analýz odchylek, znalost vytváření kalkulací a reportingu, analytické schopnosti, koncepční myšlení, samostatná práce, flexibilita, aktivita, ochota se dále vzdělávat
Uvedena nástupní mzda, po zkušební době 27 000,- Kč
Nabízíme: zázemí silné firmy, podnikové stravování, zajištění ubytování, týden dovolené navíc, průběžné vzdělávání vč. jazykového, zařazení do systému vzdělávání zaměstnanců za účelem zajištění poskytování špičkových služeb, odměny při pracovním výročí, zaměstnanecké benefity - penzijní připojištění, výuka jazyků zdarma a mnoho dalšího. Nástup možný ihned
Písemné nabídky profesních životopisů zasílejte na e-mail: vasickova@lazneteplice.cz
Volné místo finanční controller pro lokalitu Teplice.