VALEO AUTOKLIMATIZACE k.s.

Vývojáři softwaru

Odeslat

Pracovní náplň
KONT.: emailem:infokarta@cz.pwc.com.

Vysokoškolské vzdělání, velmi dobrá znalost arbaského jazyka.
Volné místo vývojáři softwaru pro lokalitu Praha.

Požadavky
Arabština Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 04. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Vývojáři softwaru

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Praha
Obor: IT - software, vývoj aplikací
Pozici nabízí: VALEO AUTOKLIMATIZACE k.s.
Město: Praha

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Michaela Venclová
E-mail: infokarta@cz.pwc.com

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: VALEO AUTOKLIMATIZACE k.s.