Operátor/ka výroby

  • Rumburk

Pracovní místo ( Operátor/ka výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ PROBĚHNE DNE 20.9.2019 OD 8:00 HOD V PROSTORÁCH ÚP, KOP RUMBURK

Místo výkonu práce: Benteler Automotive Rumburk s.r.o. - 01 (sídlo), Bentelerova 460/2
408 01 Rumburk
Vaším úkolem bude:
- obsluha výrobní stanice
- pohledová kontrola dílů vycházejících ze stanice (linky)
- provádění drobných úprav a oprav
- příprava pracoviště před každou směnou - materiál, pomocný materiál apod.

Požadujeme:
- manuální zručnost
- samostatnost
- ochotu učit se nové věci
- kladný přístup k práci

Uvítáme:
- SOU / SŠ vzdělání
- praxe ve výrobní společnosti a ve směnném provozu

Nabízíme:
- perspektivní zaměstnání v zázemí prosperující mezinárodní společnosti
- smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
- široké možnosti vzdělávání a rozvoje
- práce vhodná i pro ženy

Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, odměna za hospodářský výsledek, možnost stravování v závodní jídelně, stravenky v hodnotě 100,- Kč, vitamínové balíčky, ochranné nápoje, docházková prémie, sportovní a společenské aktivity (dětský tábor, Mikulášská besídka) aj.

Způsob prvního kontaktu zájemce o VM:
telefonicky 6:00-12:00 hod., 13:00-14:30 hod., popř. e-mailem
Volné místo operátor/ka výroby pro lokalitu Rumburk.