Nástrojař

  • Rumburk

Pracovní místo ( Nástrojař ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Benteler Automotive Rumburk s.r.o. - 01 (sídlo), Bentelerova 460/2
408 01 Rumburk
Vaším úkolem bude:
- ruční dopracovávání obrobků
- závitování, značení, kompletace
- dovrtávání otvorů, grotování
- ruční doměřování, pasování
- čištění a opravy lisovacích nástrojů
- zlepšování funkčnosti a jejich optimalizace

Požadujeme:
- ukončené SOU v oboru nástrojař (strojní zámečník nebo obráběč kovů)
- praxi 2 roky v oboru
- praxe ve strojírenství, nejlépe údržba lisovacích nástrojů
- znalost čtení technické dokumentace podmínkou
- znalost technických materiálů - druhy ocelí, jejich použití, neželezné kovy, slitiny
- znalost technologických postupů zpracování oceli - frézování, soustružení, broušení atd .
- časovou flexibilitu

Uvítáme:
- jeřábnický a vazačský průkaz
- zkušenosti se svářením, zejména metoda TIG
- částečnou znalost anglického, nebo německého jazyka
- ochotu cestovat a učit se nové věci

Nabízíme:
- práce ve směnném provozu:
o 2- směnný- za odpolední směnu příplatek 8 Kč/ hod.
o nepřetržitý- příplatek 1800,- Kč/měsíc
- perspektivní zaměstnání v zázemí prosperující mezinárodní společnosti
- široké možnosti vzdělávání a rozvoje

Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, odměna za hospodářský výsledek, možnost stravování v závodní jídelně, stravenky v hodnotě 100,- Kč, vitamínové balíčky, ochranné nápoje, docházková prémie, sportovní a společenské aktivity (dětský tábor, Mikulášská besídka) aj.

Způsob prvního kontaktu zájemce o VM:
telefonicky 6:00-12:00 hod., 13:00-14:30 hod., popř. e-mailem
Volné místo nástrojař pro lokalitu Rumburk.