Věra Bránecká

pomocné práce v kuchyni

Odeslat

Pracovní náplň
pracoviště Hulín
- krájení zeleniny, příprava brambor, mytí nádobí
- vzdělání není rozhodující, potravinářský průkaz výhodou
- PD: Po - Pá 5:30 - 14:00 hod., pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: h.branecka@seznam.cz, příp. kontakt telefonicky tel.: 777 049 376
Volné místo pomocné práce v kuchyni pro lokalitu Hulín.

Nabízíme
Nástup možný od: 14. 05. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: pomocné práce v kuchyni

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla, Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: Věra Bránecká
Ulice: Kroměřížská 134
Město: Hulín
PSČ: 768 24

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Věra Bránecká
E-mail: h.branecka@seznam.cz
Telefon: +420 777 049 376

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Věra Bránecká