servisní technik zařízení měření a regulace

Pracovní místo ( servisní technik zařízení měření a regulace ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Vyučení v oboru nebo středoškolské vzdělání.
Řidičský průkaz sk.B.
Vyhláška 50/78Sb.
Praxe v oboru elektro - měření a regulace.
Volné místo servisní technik zařízení měření a regulace pro lokalitu Plzeň.

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika
Telekomunikace

Další volná místa

SQA Quality Technician místo výkonu práce Adient Bor s.r.o., Hall B6, Nová Hospoda 34802, Bor Ruský jazyk na úrovni rodilého mluvčího Volné místo sqa quality technician pro lokalitu Bor.
Adient Bor s.r.o. Bor, Inzerováno včera

PLC Technician místo výkonu práce Adient Bor, s.r.o., Industrial Park, Hall F, Nová Hospoda 34802, Bor Znalost arabského jazyka výhodou, VŠ vzdělání na úrovní bakalář technického směru Volné místo plc technician pro lokalitu Bor.

Technolog CAM místo výkonu práce Oldřichovská č.p. 1437 347 01 Tachov Požadavky: VŠ/SŠ obor strojírenství částečná znalost CAM systémů (WorkNC a CATIA výhodou) samostatnost, přesnost, schopnost týmové spolupráce znalost NJ nebo AJ výhodou Nabízíme: pracovní ...
Formy Tachov s.r.o. Tachov, Inzerováno včera