servisní technik zařízení měření a regulace

Pracovní místo ( servisní technik zařízení měření a regulace ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Vyučení v oboru nebo středoškolské vzdělání.
Řidičský průkaz sk.B.
Vyhláška 50/78Sb.
Praxe v oboru elektro - měření a regulace.
Volné místo servisní technik zařízení měření a regulace pro lokalitu Plzeň.

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika
Telekomunikace

Další volná místa

MANAŽER ÚDRŽBY | AUTOMOTIVE Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti působící v oblasti plastů. Hledáme uchazeče na pozici: MANAŽER ÚDRŽBY | AUTOMOTIVE Náplň práce: - koordinace oddělení údržby - tvorba plánů údržby - tvorba technické ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

Seřizovač CNC strojů Seřizovač CNC strojů - vzdělání vyučení, možno i absolvent. Pracoviště Kaplice. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba třísměnná. Nástup možný ihned. Mzda od 30.000,-- - 40.000,-- Kč hrubého. Náplň práce: Nastavování, ...
HAUSER spol. s r.o. Kaplice, Inzerováno včera

Konstruktér 3D Konstruktér 3D - vzdělání středoškolské nebo vysokoškolské technického směru (strojírenství, chladírenská technika, elektro, apod.), možno i absolvent. Požadujeme: Znalost systému Creo (dříve ProEngineer), popř. Inventor, Solidworks, Catia nebo ...