barvíř (strojní barvení tkanin)

  • Letovice

Pracovní místo ( barvíř (strojní barvení tkanin) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný IHNED! Vhodné pro absolventy!
Zajímá tě technika a jak stroje fungují? Chceš najít atraktivní a perspektivní práci? Pak hledáme právě tebe!
Hledáme šikovné pracovníky na rozšíření týmu v našem výrobním závodě v Letovicích.
Náplň práce: seřizování a příprava strojů ve výrobě dle aktuálních zakázek. Manipulace s výrobním materiálem a vyrobenými polotovary. Obsluha a kontrola jednotlivých výrobních zařízení.
Požadujeme: vyučení v textilním /chemickém /strojírenském nebo elektro oboru, aktivní zájem a schopnost samostatné práce, odpovědnost, zručnost, preciznost.
Nabízíme: práci na plný pracovní úvazek, finanční bonusy k životním i pracovním jubileím, stravenky, 5 týdnů dovolené, precizní zaškolení, možnost kariérního růstu.
V případě zájmu nás kontaktujte osobně v sídle naší společnosti: Tylex Letovice a.s., Brněnská 20/3, 679 61 Letovice, emailem: pstrakova@tylex.cz, nebo telefonicky na č. 516 801 204.
Volné místo barvíř (strojní barvení tkanin) pro lokalitu Letovice.